Lot 33

Lot: 33

OMEGA volledig origineel mechanisch damespolshorloge – model “de Ville” – in witgoud (18 karaat) met een ronde wijzerplaat omringd door 2,72 karaat blauwwitte (D/E/F) loepzuivere/Vvs kwaliteitsbriljant en met een originele band en sluiting in witgoud (18 karaat) – met originele doos gemerkt met verzekeringsattest opgemaakt door Emile Slaets (440.000 Bfr)

completely original “Omega de Ville” marked ladies’ wristwatch in white gold (18 carat) with 2,72 carat of top quality brilliant cut diamonds – with its original box and with jeweller’s attestation (value : ca 11000 euros)

Veilingdag/Auctionday 12/12/2021
Schatting/Estimation 2000-3000 euro