Lot 31

Lot: 31

Prachtige sixties’ ring met een vrij typisch – zgn Jupé – cocktailmodel in platina en met een sierstuk met een centrale blauwwitte (E/F) kwaliteitsbriljant (Vvs) van 0,94 karaat, omringd door 0,54 karaat blauwwitte loepzuivere/Vvs kwaliteitsbriljant en 2,65 karaat blauwwitte (E/F) loepzuivere/Vvs kwaliteitsbriljant in teperslijp – met doosje van de Gebroeders Slaets met attest van Slaets (geschatte waarde : 650.000 Bfr = ca 16000 euro )

sixties’ ring in platinum with a central 0,94 carat top quality brilliant cut diamond, surrounded by 0,54 carat of small top quality brilliant cut diamonds and 2,65 carat of high quality baguette cut diamonds – with its box from the Slaets brothers

Veilingdag/Auctionday 12/12/2021
Schatting/Estimation 3000-4000 euro