Lot: | 18 |
Negentiende eeuws Napoleon III-dienblad in gelakt metaal met een polychroom bloemendecor met parelmoer – 62,5 x 47,5
19th Cent. Napoleon III period tray in polychromed metal with mother of pearl
0-100 euro |
Lot: | 18 |
0-100 euro |