Lot 610

Lot: 610

GILBERT ALBERT (1930 – 2019) collier met kralen van kornalijn en onyx en parels en met typisch slot en tussenstukjes in vermeil (verguld zilver) gemerkt wordt verkocht met een gededicaceerd album ivm Gilbert Albert

Gilbert Albert marked necklace with carnelian and onyx beads and pearls and with a typical lock and links in gilded silver sold with a dedicated portfolio about Gilbert Albert

Auctionday 19/06/2022
Estimation 200-300 euro

GILBERT ALBERT (1930 – 2019) (3)