Lot: | 49 |
“Guantsu” gemerkte Chinese vaas in porselein met een rijk en zeer fijn uitgewerkt polychroom decor met ondermeer draken – hoogte : 39,5 cm
Guanxu marked Chinese vase in porcelain with a rich polychrome decor with dragons
Auctionday | 7/12/2024 |
Estimation | 1000 - 2000 euro |