Lot 411

Lot: 411

Onleesbaar getekend negentiende eeuws olieverfschilderij op doek met een zicht van Gent – 80 x 53 gedateerd Gand 1886

19th Cent. Belgian illegibly signed oil on canvas – dated 1886

Auctionday 23/06/2024
Estimation - euro