Lot 334

Lot: 334

BERVOETS FRED (° 1942) werk in gemengde techniek (gouache en aquarel op ets) getiteld “Zelfportret” – 70 x 100 getekend en gedateerd 2011

21st Cent. Belgian mixed media (gouache and aquarelle on an etching) – signed Fred Bervoets and dated 2011

Auctionday 18/06/2022
Estimation 500-1500 euro

BERVOETS FRED (° 1942) (1)
BERVOETS FRED (° 1942) (1)