Lot 334

Lot: 334

Onleesbaar getekend en gedateerd (1884 ?) negentiende eeuws Russisch olieverfschilderij op doek (op doek) : “Schilder aan zijn ezel omringd door toeschouwers” – 18 x 35,5

illegibly signed and date (1884 ?) 19th Cent. Russian oil on canvas (on canvas)

Estimation 100 - 200 euro