Lot 317

Lot: 317

PACHECO Art Deco-sculptuur in faïence met polychrome craqueléglazuur : “Naakte vrouw met papegaai” – 34 x 54,6 x 19 cm getekend

Pacheco signed Art Deco sculpture in ceramic with polychrome crackled glaze

Auctionday 30/09/2023
Estimation 300-500 euro