Lot 251

Lot: 251

MAK PAVEL PETROVICH (1891 – 1967) werk in gemengde techniek op papier met een typische surrealistische compositie met panfluiter – 35 x 25 gemonogrammeerd en gedateerd 1950

20th Cent. Russian mixed media on paper with a typical scene with a Pan Piper – with the monogram of Pavel P. Mak and dated 1950

Estimation 500 - 2000 euro

MAK PAVEL PETROVICH (1891 – 1967) (1)