Lot: | 205 |
Superbe vroeg negentiende eeuwse Engelse Georgian “breakfront” bibliotheek in acajou met ornamentiek in Regencystijl en met onderaan vier deuren en met bovenaan vier vitrinedeuren en een kop met een prachtige galerij
very nice early 19th Cent. English Georgian breakfront library bookcase in mahogany with Regency ornamentation
Auctionday | 4/05/2024 |
Estimation | 500-2500 euro |