Lot: | 162 |
Lot van twee achttiende eeuwse borden in faïence van Delft met blauwwit decor, één (gemerkt) met tuindecor en één met Kalvariescène – diameter : 22,5 cm
two 18th Cent. plates in ceramic from Delft with a blue-white decor
Auctionday | 4/05/2024 |
Estimation | 0-50 euro |