Lot 76

Lot: 76

Paar Chinese vazen uit de Republeiek-periode in “Hongxian” gemerkt porselein met een fijn polychroom vogel- en bloemendecor – hoogte : 20,5 cm

pair of Chinese ‘Republic period’ vases in “Hongxian” marked porcelain with polychrome decor

Schatting/Estimation 100-200 euro