Lot 70

Lot: 70

Antieke Chinese vaas in gemerkt dik porselein met een “sang de boeuf”- craquelé-glazuur – hoogte : 27,5 cm

antique Chinese vase in thick, marked porcelain

Schatting/Estimation 500-2500 euro