Lot 623

Lot: 623

Laat achttiende eeuwse Georgian tafel in acajou versierd met ingelegde filets en met typisch model met twee halvemanen en twee tussenstukken met aankoopfactuur dd 1991 (3300 pond)

18th Cent. English Georgian table in mahogany

Auctionday 27/09/2020
Schatting/Estimation 500-1000 euro