Lot 61

Lot: 61

Mooi en zeldzaam paar achttiende eeuwse Chinese schalen in porselein met een rijk polychroom “Cornelis Pronk” – decor met twee dames met parasol bij eenden – diameter : 23,5 cm – ca 1740

rare pair of 18th Cent. Chinese plates in porcelain with a rich polychrome “Cornelis Pronk” decor with ladies under a parasol

Schatting/Estimation 1000-2000 euro