Lot 55

Lot: 55

R 19°eeuws olieverfschilderij op doek : “La chambre de Marie-Antoinette” – 46 x 38 gemonogrammeerd en met oud etiket met tekst op verso

19th Cent. oil on canvas – with monogram and old label on the back

Veilingdag/Auctionday 15/02/2020
Schatting/Estimation - euro