Lot 4

Lot: 4

Negentiende eeuwse Empire-klok in vuurvergulde brons versierd met een fluit spelende jongeman en met lier & met werk getekend “Pons 1823” – hoogte en breedte : 46,5 x 31 cm

19th Cent. Empire style ormulu clock with its case in gilded bronze and with a “Pons 1823” signed work

Veilingdag/Auctionday 4/05/2024
Schatting/Estimation 0-300 euro