Lot 371

Lot: 371

GOLDSCHEIDER negentiende eeuwse sculptuur in gepolychromeerd aardewerk : “Buste van een Arabier” – hoogte en breedte : 33,5 en 24 cm gemerkt

19th Cent. Goldscheider marked “Bust od an Arab” sculpture in polychromed eathenware

Auctionday 20/02/2021
Schatting/Estimation 100-200 euro