Lot 30

Lot: 30

Paar Chinese gedekselde vazen in gemerkt porselein met een polychroom bloemendecor – hoogte : 32,5 cm

pair of Chinese lidded vases in marked porcelain with polychrome decor

Auctionday 20/12/2020
Schatting/Estimation 100-200 euro