Lot 27

Lot: 27

Chinese jardinière in gemerkt porselein met een polychroom vogel- en bloemendecor op blauwe fond – diameter : 23 cm

Chinese jardinier in marked porcelain with a polychrome flower and bird decor

Auctionday 20/12/2020
Schatting/Estimation 100-200 euro