Lot 27

Lot: 27

Antieke Japanse sculptuur in ivoor : “Man met hert” – hoogte : 30 cm – 19° eeuw gemerkt met een typische lakzegel onderaan

antique Japanese sculpture in ivory – marked

Schatting/Estimation 200-300 euro