Lot 26

Lot: 26

Mooi en zeldzaam paar achttiende eeuwse Chinese schalen in porselein met een rijk polychroom “Cornelis Pronk” – decor met twee dames met parasol bij eenden – diameter : 23,5 cm – ca 1740

rare pair of 18th Cent. Chinese plates in porcelain with a rich polychrome “Cornelis Pronk” decor with ladies under a parasol

Auctionday 20/12/2020
Schatting/Estimation 700-1500 euro