Lot 26

Lot: 26

Antieke Japanse sculptuur in ivoor : “Boer met kind op de schouder” – hoogte : 24 cm – 19° eeuw gemerkt met een typische lakzegel onderaan

antique Japanese sculpture in ivory – marked

Schatting/Estimation 100-200 euro