Lot 25

Lot: 25

Antieke Japanse sculptuur in ivoor : “Vrouw met bloemenkorf” – hoogte : 36 cm – 19° eeuw gemerkt met een typische lakzegel onderaan

antique Japanese sculpture in ivory – marked

Schatting/Estimation 250-400 euro