Lot 23

Lot: 23

Antieke Japanse sculptuur in ivoor : “Wijze met waaier” – hoogte : 37,5 cm – 19° eeuw gemerkt met een typische lakzegel onderaan

antique Japanese sculpture in ivory – marked

Schatting/Estimation 300-500 euro