Lot 23

Lot: 23

Achttiende eeuwse Chinese koffiekan met deksel , rocaille-teut en elegante greep in zgn Famille Rose-porselein met een verfijnd bloemen – boekettendecor (met insectjes) en met prachtige montuur in massief zilver met een kindje op de greep – hoogte : 22,5 cm

mid 18th Cent. Chinese coffeepot in porcelain with a nice decor with flowers and insects and with European silver mounting

Auctionday 20/12/2020
Schatting/Estimation 400-700 euro