Lot 22

Lot: 22

Goed antiek gedekseld vaasje in gemerkt porselein (Qian Lung) met lichtgroene celadonglazuur en met een decor van krekels – hoogte : 18 cm – met sokkel

antique small Chinese lidded vase in Qian Lung marked porcelain with a light green glaze and a crickets decor

Auctionday 3/04/2021
Schatting/Estimation 500-700 euro