Lot 99

Lot: 99

EECKHOUT VICTOR (1821 – 1879) olieverfschilderij op paneel met een oriëntalistisch thema met een zicht van Tanger op verso getiteld “Porte mauresque à Tanger” – 17,5 x 12,7 getekend en gedateerd “Tanger 6 février 1874” en ook op verso gedateerd met mooie negentiende eeuwse kader in oriëntalistische stijl

19th Cent. Belgian oil on panel with an orientalistic theme with a view of Tanger – signed and dated “Tanger February 6 1874” and with a title and date on the back with a nice 19th Cent. Moorish style frame

Schatting/Estimation 1000-1500 euro

EECKHOUT VICTOR (1821 – 1879) (1)