Lot 979

Lot: 979

NOORD-WESTELIJK AMERIKA – 20° EEUW karakteristieke zoömorfe “Tlingit Chilkat”- sculptuur / fetisje in been van een walvisachtige, ingelegd met parelmoer – breedte : 8 cm – gemonteerd uit de vroegere collectie Miller – Londen ref : “Tangible Visions” van Allen Wardwell

20th Cent. North West American zoomorphic Tlingit Chilkat sculpture/sharm in cetacean bone

Schatting/Estimation 500-1000 euro