Lot 977

Lot: 977

NIEUW-ZEELAND – eind 19°/begin 20° EEUW doos van de Maori met deksel met vooroudersculptuur met ingelegde ogen en een Toki greenstone adze (gereedschap om hout te bewerken)

late 19th/early 20th Cent. Maori box with its lid with a ancestor’s sculpture with inlaid eyes and a Toki greenstone adze

Schatting/Estimation 600-1000 euro