Lot 925

Lot: 925

OCEANIË – 20° EEUW sculptuur met een overgemodelleerde schedel en met ogen ingelegd met schelpjes – hoogte : 18 cm uit een Belgische collectie (Brussel) ref : de “Jolika” – collectie

20th Cent. Oceanian sculpture with an overmodeled skull with shell inlaid eyes

Schatting/Estimation 1500-2500 euro