Lot 921

Lot: 921

PAPOEASIE NIEUW – GUINEA – 1° HELFT 20° EEUW mooie “Asmat” – sculptuur met schedel met typisch neusornament, met zaden ingelegde ogen en met een parure van schelpen en veren – hoogte : 16,5 cm uit een Nederlandse collectie

beautiful old Papua New Guinean “Asmat” sculpture with a skull with typical nose ornament, with seads inlaid eyes and a headornament with shells and feathers

Schatting/Estimation 2000-2400 euro