Lot 831

Lot: 831

PAKISTAN – GANDHARA – vermoedelijk 3° EEUW na Christus prachtige sculptuur in zwarte steen : “Hoofd van een Boddhisattva” (Maitreya of Avalokitesvara) – hoogte en breedte : 39 en 28 cm – gemonteerd uit een collectie uit het Brusselse

presumably 3th Cent. Gandhara sculpture in stone : “Head of a Boddhisattva” (Maitreya or Avalkitesvara)

Schatting/Estimation 4000-5000 euro