Lot 826

Lot: 826

ZUID-EGYPTE (streek van Assoean) – 20° EEUW paar etnische armbanden in zilver – gewicht : 352 gram

pair of South Egyptian (Assuan region) silver bracelets

Schatting/Estimation 50-100 euro