Lot: | 826 |
34-delig Art Deco-eetservies in faïence, gemerkt “Mosa Plateel”, met een polychroom gestileerd bloemendecor – ca 1920/30
34 pcs Dutch Art Deco dinner set in Mosa marked ceramic
0-100 euro |
Lot: | 826 |
0-100 euro |