Lot 826

Lot: 826

34-delig Art Deco-eetservies in faïence, gemerkt “Mosa Plateel”, met een polychroom gestileerd bloemendecor – ca 1920/30

34 pcs Dutch Art Deco dinner set in Mosa marked ceramic

Veilingdag/Auctionday 5/05/2024
Schatting/Estimation 0-100 euro