Lot 817

Lot: 817

Ingelijste antieke Koran – tekst met aquarel en goud – 22,5 x 16 prov : collectie uit Schilde (ooit aangekocht in Istanbul)

framed antique Koran scripture in aquarelle and gold

Schatting/Estimation 100-300 euro