Lot 658

Lot: 658

JAPAN – 19° EEUW mooie animaliersculptuur in brons (en ivoor) : “Olifant, aangevallen door twee tijgers” – hoogte : 53 cm gemerkt in het Japans

19th Cent. marked Japanese sculpture bronze with an elephant (with ivory tusks) and two tigres

Schatting/Estimation 500-1000 euro