Lot 507

Lot: 507

Lot (2) met een antieke Chinese schaal in porselein met craquelé-glazuur en een Chinees gemerkt kommetje in een groen gesteente met een montuur in metaal – diameters : 11 en 18 cm

antique Chinese bowl in crackle glazed porcelain and a small Chinese marked bowl in a greenish stone with a metal mounting

Schatting/Estimation 100-300 euro