Lot 449

Lot: 449

LOMMAERT LEON (1904 – 1978) lot van een aquarel met een halzicht en een olieverfschilderij op doek met een sneeuwlandschap – 29,5 x 23 en 49 x 59 cm getekend

20th Cent. Belgian aquarelle and oil on canvas – signed Leon Lommaert

Schatting/Estimation 0-100 euro

LOMMAERT LEON (1904 – 1978) (1)