Lot 408

Lot: 408

TSHITE (CONGO – 20° EEUW) olieverfschilderij op doek : “Afrikaanse markt” – 75 x 95 getekend en gedateerd (19)91

Congolese oil on canvas – signed Tshite and dated (19)91

Schatting/Estimation 200-400 euro

TSHITE (20° EEUW) (2)
TSHITE (20° EEUW) (2)