Lot 366

Lot: 366

Goed antiek Nederlands barok vitrinemeubel in wortelhout ingelegd met filets en met gesculpteerd lijstwerk versierd – met drie laden en twee deuren

antique Dutch baroque style display cabinet in burr of walnut with inlay and sculpted moldings

Schatting/Estimation 500-2000 euro