Lot 365

Lot: 365

Prachtige achttiende eeuwse secretaire met een orgelgebogen front in wortelhout en notelaar met drie laden en twee kleine, die ook de steunen zijn voor het neervallend blad

beautiful 18th Cent. Dutch bureau (with serpentine front) in burr of walnut and walnut

Schatting/Estimation 500-1000 euro