Lot 307b

Lot: 307b

OPPENHEIM DENNIS (° MASON CITY , WASHINGTON 1938) originele litho genummerd 23/81 : “2000 Shadow Projection 1972” – 57,5 x 77 getekend en gedateerd 1973

Dennis Oppenheim signed “2000 Shadow Projection 1972” lithograph dated 1973

Schatting/Estimation 400-700 euro

OPPENHEIM DENNIS (° MASON CITY , WASHINGTON 1938) (2)