Lot 238

Lot: 238

STEVENS OLAF (° 1954) unieke schaal in fijne keramiek met een lichtgroene craquelé-glazuur met een decor van gestileerde zeilbootjes in goud en zilver – diameter : 28,5 cm getekend en gedateerd (19)84

20th Cent. Dutch bowl in fine ceramic – signed Olaf Stevens and dated (19)84

Schatting/Estimation 100-200 euro