Lot 199

Lot: 199

GUIETTE RENÉ (1893 – 1976) aquarel met een typische zgn “Zen”-compositie – 18,5 x 12,5 getekend en gedateerd (19)61

20th Cent. Belgian aquarelle – signed René Guiette and dated (19)61

Schatting/Estimation 600-700 euro

GUIETTE RENÉ (1893 – 1976) (1)