Lot 191

Lot: 191

DUBUFFET JEAN (1901 – 1985) litho n° Epreuve d’Artiste : “Compositie” – 55 x 42 getekend en gedateerd (19)59

Jean Dubuffet signed lithograph dated (19)59

Schatting/Estimation 1000-1200 euro

DUBUFFET JEAN (1901 – 1985) (1)