Lot 116

Lot: 116

BRUNHES PIERRE (19° EEUW) ovaal olieverfschilderij op porselein : “Bloemstilleven” – 19 x 15,5 getekend en gedateerd 1840

19th Cent. French oval oil on porcelain – signed Pierre Brunhes and dated 1840

Schatting/Estimation 50-150 euro