Lot 101

Lot: 101

BILIBIN IVAN I. (1876 – 1942) karakteristiek werk in gemengde techniek (gouache en aquarel) : “Visser op een slee met vissen” – 20,5 x 17,5 gemonogrammeerd

Ivan I. Bilibin “Fisherman on a sleigh” mixed media (gouache and aquarelle) – with his monogram

Schatting/Estimation 3000-5000 euro

BILIBIN IVAN I. (1876 – 1942) (1)