Lot: | 98 |
Achttiende eeuwse Chinese gerestaureerde bowl in porselein met Famille Rose-decor en met een antieke Europese montuur in gedoreerde brons – hoogte : 15 cm prov : uit een oude Belgische collectie
18th Cent. Chinese restored bowl in porcelain with ‘Famille Rose’ decor and with an antique European mounting in gilded bronze
0 - 100 euro |