Lot 874

Lot: 874

FÖRG GÜNTHER (1952 – 2013) kleurlitho n° 60/80 met een abstracte compositie – 48,5 x 63,5 getekend en gedateerd (20)01 en voorzien van een droogstempel van ‘Hostrup- Pedersen & Johansen’ (printers)

Günther Förg signed lithograph printed in colors – dated (20)01 with a dry stamp of the printers ‘Hostrup – Pedersen & Johansen’

Veilingdag/Auctionday 23/06/2024
Schatting/Estimation 100 - 500 euro

FÖRG GÜNTHER (1952 – 2013) (1)