Lot: | 87 |
Zeldzaam achttiende eeuws Chinees schaaltje gemaakt voor de Russische markt in porselein met polychroom decor – met Russisch merk – diameter : 14 cm prov : uit een oude Belgische collectie
rare small 18th Cent. Chinese plate, made for the Russian market, in porcelain with a polychrome decor and with a Russian mark
50 - 150 euro |