Lot 867

Lot: 867

MAN RAY (1890 – 1976) kleurlitho n° 69/100 met een compositie met hand – 48 x 33,5 gemonogrammeerden voorzien van een blindstempel

Man Ray monogrammed lithograph printed in colors with a blind-stamp

Veilingdag/Auctionday 3/03/2024
Schatting/Estimation 300-500 euro

MAN RAY (1890 – 1976) (1)
MAN RAY (1890 – 1976) (1)