Lot 71b

Lot: 71b

Negentiende eeuwse gedekselde Chinese pot in gemerkt porselein met een blauwwit floraal decor – hoogte : 21 cm

19th Cent. Chinese lidded jar in marked porcelain with a blue-white floral decor

Veilingdag/Auctionday 22/06/2024
Schatting/Estimation 300 - 400 euro