Lot 650

Lot: 650

Lot van vier kleine achttiende eeuwse borden in faience van Delft , twee met een floraal blauwwit en een paar met polychroom decor – diameter : 16,5 cm

four 18th Cent. plates in ceramic from Delft , two with a floral blue-white and a pair with polychrome decor

Veilingdag/Auctionday 23/06/2024
Schatting/Estimation 100 - 200 euro